SILVESTROVSKÉ LÍČENÍ / PARTY LÍČENÍ ~ RIMMEL LONDON

28. prosince 2009 v 16:23 | Qv_Rh°° |  ~Make-up
Základem každého líčení je perfektní úprava pleti. Noc plná párty bývá dlouhá, proto nejprve nanes vhodný odstín make-upu COOL Matte Mousse, který pleti dodá přirozený, rovnoměrně hladký a matný vzhled po celých 16 hodin! Navíc má pěnové složení Aquacool, které pleť osvěží. Pudr není potřeba, protože pěnová konzistence make-upu se po nanesení promění na krásně matnou. Pro zvýraznění tváří poslouží tvářenka Blush v nenápadném, přirozeném odstínu (č. 034).

Poté se vrhni na oči. Odvazová párty si zaslouží něco výjimečného, takže klidně zkus výrazné a kontrastní barevy. Na vnitřní koutek použij oční stíny MONO ve fialové barvě Iris (č. 350). Pomocí aplikátoru nebo prstu je rozetři až do poloviny horního víčka. Pokud aplikátor navlhčíš, dosáhneš ještě výraznější a tmavší barvy. Na druhou polovinu horního víčka naneste první z barev očních stínů DUO odstín Randevous (č. 640) - tělově zlato-oranžovou. Druhou barvu z tohoto balení - olivově zlato-zelenou použij pro zvýraznění vnějšího koutku. Stejnou barvou můžeš také nakreslit jemnou linku těsně pod spodními řasy. Maximální prodloužení řas a oči dokořán dodá řasenka Magnif´eyes. Obsahuje totiž unikátní plastový aplikátor, který řasy krásně prodlouží, ale neslepuje je a neobaluje nánosy barvy.

Nezapomeň, že důležitou roli v líčení hraje také úprava obočí. Jeho tvar vymaluj tužkou na obočí Eyebrow pencil v tmavě hnědém odstínu č. 001. Víčko tužky navíc obsahuje štěteček na pročesání obočí. Tím dosáhneš jeho perfektního uceleného tvaru.

K dokonalému vzhledu už chybí jen malý krůček - rty, u kterých by líčení také mělo vydržet celou párty a zvládnout všechno... Určitě se ti proto bude hodit neslíbatelná rtěnka Infinite Colour 2 v 1 v odstínu Eternal Crystal (č. 240) se třpytivým leskem.

A výjimečné líčení je hotové!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama